Reklama zewnętrzna Wałbrzych

Billboardy Wałbrzych

Wałbrzych

  • Lokalizacja: województwo dolnośląskie
  • Ponad 114 000 mieszkańców Wałbrzycha dowie się o Twoim biznesie
  • W Wałbrzychu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Wałbrzych, to miasto w którym jeszcze do niedawna dominował przemysł, ale dziś stawia się tu przede wszystkim na turystykę. Miasto położone jest w Sudetach Środkowych, w niewielkiej Kotlinie Wałbrzyskiej, którą otaczają Góry Wałbrzyskie. Położenie sprawia, że jest to świetne miejsce wypadowe w Sudety. Z Wałbrzycha bardzo blisko jest do Wrocławia, Jeleniej Góry, Świdnicy, czy Legnicy. Dzięki temu dziesiątki tysięcy turystów i gości dociera w te rejony. Reklama zewnętrzna w Wałbrzychu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.

Muzeum Porcelany, słynny zamek Książ będący jednym z najefektowniejszych elementów Szlaku Zamków Piastowskich, Stara Kopalnia, czyli Centrum Nauki i Sztuki, które powstało na terenie dawnej Kopalni Thorez – to tylko kilka z bardzo wielu atrakcji, które przyciągają do miasta gości z całego kraju. Dzięki reklamie zewnętrznej łatwo rozszerzysz grupę swoich klientów.
Ekrany dostępne w Wałbrzychu:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
W Wałbrzychu ludzie aktywnie spędzają czas. Na terenie miasta wytyczono kilkanaście tras rowerowych. Organizowane są na nich krajowe i lokalne wyścigi kolarskie (między innymi finały Grand Prix MTB Czesława Langa). Zadowoleni mogą też fani białego szaleństwa. Na okolicznych stokach znajdują się wyciągi i trasy narciarskie. Co roku w pobliżu Wałbrzycha rozgrywany jest międzynarodowy bieg narciarski zwany "Biegiem Gwarków". Reklama wielkoformatowa sprawi, że poinformujesz o swojej ofercie ludzi aktywnych, mobilnych, spędzających czas poza domem. Wykorzystaj tę szansę!
Przykładowe lokalizacje w Wałbrzychu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Wałbrzychu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.