Tablice reklamowe Wałbrzych

Reklama zewnętrzna Wałbrzych

Billboardy Wałbrzych

  • Lokalizacja: województwo dolnośląskie
  • Ponad 114 000 mieszkańców Wałbrzycha dowie się o Twoim biznesie
  • W Wałbrzychu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Chcesz wynająć billboardy w Wałbrzychu? Tylko do Cityboard Media! Wałbrzych, to miasto w którym jeszcze do niedawna dominował przemysł, ale dziś stawia się tu przede wszystkim na turystykę. Miasto położone jest w Sudetach Środkowych, w niewielkiej Kotlinie Wałbrzyskiej, którą otaczają Góry Wałbrzyskie. Położenie sprawia, że jest to świetne miejsce wypadowe w Sudety. Z Wałbrzycha bardzo blisko jest do Wrocławia, Jeleniej Góry, Świdnicy, czy Legnicy. Dzięki temu dziesiątki tysięcy turystów i gości dociera w te rejony. Reklama zewnętrzna w Wałbrzychu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz zyski.

Muzeum Porcelany, słynny zamek Książ będący jednym z najefektowniejszych elementów Szlaku Zamków Piastowskich, Stara Kopalnia, czyli Centrum Nauki i Sztuki, które powstało na terenie dawnej Kopalni Thorez – to tylko kilka z bardzo wielu atrakcji, które przyciągają do miasta gości z całego kraju. Dzięki reklamie zewnętrznej łatwo rozszerzysz grupę swoich klientów.
Ekrany dostępne w Wałbrzychu:
W Wałbrzychu ludzie aktywnie spędzają czas. Na terenie miasta wytyczono kilkanaście tras rowerowych. Organizowane są na nich krajowe i lokalne wyścigi kolarskie (między innymi finały Grand Prix MTB Czesława Langa). Zadowoleni mogą też fani białego szaleństwa. Na okolicznych stokach znajdują się wyciągi i trasy narciarskie. Co roku w pobliżu Wałbrzycha rozgrywany jest międzynarodowy bieg narciarski zwany "Biegiem Gwarków". Reklama wielkoformatowa sprawi, że poinformujesz o swojej ofercie ludzi aktywnych, mobilnych, spędzających czas poza domem. Wykorzystaj tę szansę!
Przykładowe lokalizacje w Wałbrzychu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Wałbrzychu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl