Reklama zewnętrzna Wrocław

Billboardy Wrocław

Wrocław

  • Lokalizacja: województwo dolnośląskie
  • Dzięki reklamie zewnętrznej dotrzesz do ponad 630 000 potencjalnych klientów
  • We Wrocławiu możesz przeprowadzić kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard, supercityboard
Wrocław to miasto, które zapewni energię Twojemu biznesowi, a Ty zwiększysz zyski. Zastanawiasz się jak? Inwestując w reklamę zewnętrzną we Wrocławiu docierasz ze swoją informacją do setek tysięcy mieszkańców miasta i turystów, którzy każdego roku odwiedzają Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, Wrocławski Rynek, Ogród Zoologiczny i Afrykarium. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twoim biznesie dowiedzą się ludzie młodzi, wykształceni i dobrze zarabiający; pod względem dochodów w przeliczeniu na jednego mieszkańca Wrocław ustępuje tylko Warszawie. W stolicy Dolnego Śląska siedziby mają takie firmy, jak Google, Nokia, E&Y, Opera Software, czy Qatar Airlines. Działa tu ponad 60 centrów usług biznesowych, w których pracuje ponad 22 tys. osób. To świetna grupa docelowa dla każdego biznesu. Skorzystaj z tego potencjału!
Ekrany dostępne we Wrocławiu:
Wrocław jest świetnie skomunikowany. Port lotniczy uzupełnia doskonale rozwiniętą komunikację kolejową i drogową (autostrady A8 i A4, droga ekspresowa S5). Nośniki reklamowe we Wrocławiu sprawią, że Twoją firmą zainteresują się inni przedsiębiorcy, kontrahenci, czy dostawcy, którzy odwiedzają to miasto. Jeśli dodamy do tego fakt, że Wrocław to czołowy ośrodek akademicki (28 uczelni wyższych), kulturalny (Europejska Stolica Kultury 2016) i sportowy (piłkarska, ekstraklasowa drużyna Śląska Wrocław), to nie pozostaje nic innego, jak tylko zainwestować w reklamę zewnętrzną.
Przykładowe lokalizacje we Wrocławiu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę we Wrocławiu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl