Tablice reklamowe Zabrze

Reklama zewnętrzna Zabrze

Billboardy Zabrze

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 175 000 mieszkańców Zabrza zobaczy Twoją reklamę
  • W Zabrzu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Zabrze to miasto, któremu Polska Organizacja Turystyczna w 2003 roku przyznała certyfikat za turystyczny produkt roku „Zabrze – miastem turystyki przemysłowej”. Działają tu dwa podziemne skanseny górnicze „Królowa Luiza” i „Guido”, które przyciągają do miasta rzesze turystów i gości nie tylko z Polski. Reklama zewnętrzna sprawi, że dotrzesz z informacją o swoich produktach i usługach do turystów z innych miast. Filharmonia Zabrzańska, Teatr Nowy, Dom Muzyki i Tańca, Multikino, Muzeum Miejskie, czy Miejski Ośrodek Kultury to miejsca gdzie mieszkańcy Zabrza spędzają czas. Dzięki reklamie zewnętrznej trafisz ze swoim komunikatem do ludzi aktywnych, zasobnych, korzystających z oferty kulturalnej miasta.

Zabrze znajduje się w dobrym położeniu, leży na trasie autostrad A1 i A4, drogi europejskiej E40 oraz trzech dróg krajowych. Ta lokalizacja sprzyja reklamie zewnętrznej. Łatwo poszerzysz grupę swoich klientów o osoby odwiedzające miasto, przejeżdżające przez Zabrze, bądź mieszkańców, którzy podróżują do pracy, czy na zakupy. Nasze billboardy w Zabrzu znajdziesz przy alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (osiedle Tadeusza Kotarbińskiego), alei Wojciecha Korfantego (osiedle Mikołaja Kopernika), a także przy ulicy Gdańskiej.
Ekrany dostępne w Zabrzu:
Dużą popularnością wśród mieszkańców miasta cieszy się klub piłkarski Górnik Zabrze. Ten wielokrotny mistrz Polski przyciąga na trybuny swojego nowoczesnego stadionu rzesze kibiców. Każdy dzień meczowy generuje ożywienie w mieście, zainteresowanie mediów, wizyty gości oraz kibiców z innych miast. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twoim biznesie dowiedzą się klienci z innych miast, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Zabrzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Zabrzu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl