Reklama zewnętrzna Zabrze

Billboardy Zabrze

Zabrze

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 175 000 mieszkańców Zabrza zobaczy Twoją reklamę
  • W Zabrzu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Zabrze to miasto, któremu Polska Organizacja Turystyczna w 2003 roku przyznała certyfikat za turystyczny produkt roku „Zabrze – miastem turystyki przemysłowej”. Działają tu dwa podziemne skanseny górnicze „Królowa Luiza” i „Guido”, które przyciągają do miasta rzesze turystów i gości nie tylko z Polski. Reklama zewnętrzna sprawi, że dotrzesz z informacją o swoich produktach i usługach do turystów z innych miast. Filharmonia Zabrzańska, Teatr Nowy, Dom Muzyki i Tańca, Multikino, Muzeum Miejskie, czy Miejski Ośrodek Kultury to miejsca gdzie mieszkańcy Zabrza spędzają czas. Dzięki reklamie zewnętrznej trafisz ze swoim komunikatem do ludzi aktywnych, zasobnych, korzystających z oferty kulturalnej miasta.

Zabrze znajduje się w dobrym położeniu, leży na trasie autostrad A1 i A4, drogi europejskiej E40 oraz trzech dróg krajowych. Ta lokalizacja sprzyja reklamie zewnętrznej.Łatwo poszerzysz grupę swoich klientów o osoby odwiedzające miasto, przejeżdżające przez Zabrze, bądź mieszkańców, którzy podróżują do pracy, czy na zakupy.
Ekrany dostępne w Zabrzu:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
Dużą popularnością wśród mieszkańców miasta cieszy się klub piłkarski Górnik Zabrze. Ten wielokrotny mistrz Polski przyciąga na trybuny swojego nowoczesnego stadionu rzesze kibiców. Każdy dzień meczowy generuje ożywienie w mieście, zainteresowanie mediów, wizyty gości oraz kibiców z innych miast. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twoim biznesie dowiedzą się klienci z innych miast, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Zabrzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Zabrzu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.