Reklama zewnętrzna Zgierz

Billboardy Zgierz

Zgierz

  • Lokalizacja: województwo łódzkie
  • Ponad 57 000 mieszkańców Zgierza dowie się o Twoim biznesie
  • W Zgierzu możesz realizować swoje kampanie na tablicach reklamowych typu cityboard
W Zgierzu funkcjonuje 5 669 firm. Najwięcej (ponad 1 600) z nich działa w sektorze handlowym i usługowym. W mieście działa Zgierska Podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rozwijaniu przedsiębiorczości sprzyja "Park Przemysłowy Boruta Zgierz", który powstał w 2003 roku i przyciąga do miasta przedsiębiorców, dostawców i kontrahentów. Firmy działające w Parku to także pracodawcy – każdego dnia tysiące osób ze Zgierza i okolic przyjeżdża tu do pracy. Dzięki reklamie wielkoformatowej, dowiedzą się o Twojej ofercie, a Ty zyskasz nowych klientów.

Zgierz sąsiaduje z Łodzią. Wielu mieszkańców miasta jeździ do Łodzi na zakupy, do szkoły, czy do pracy. Mobilność sprzyja reklamie zewnętrznej. Każdy, kto podróżuje samochodem, czy komunikacją miejską, dzięki naszym nośnikom, dowie się o Twojej ofercie.
Ekrany dostępne w Zgierzu:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
Autostrada A2, drogi krajowe nr 91 i 71, a także droga wojewódzka nr 702 sprawiają, że Zgierz to miast dobrze skomunikowane. Lokalizacja powoduje, że docierają tu goście z całego kraju. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę zewnętrzną, która zagwarantuje, że o Twoim biznesie usłyszą nie tylko mieszkańcy Zgierza.
Przykładowe lokalizacje w Zgierzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Zgierzu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.