Tablice reklamowe Zgierz

Reklama zewnętrzna Zgierz

Billboardy Zgierz

  • Lokalizacja: województwo łódzkie
  • Ponad 57 000 mieszkańców Zgierza dowie się o Twoim biznesie
  • W Zgierzu możesz realizować swoje kampanie na tablicach reklamowych typu cityboard
Jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zdecyduj się na billboardy w Zgierzu. Dzięki temu Twoja firma zyska na widoczności, a Ty pozyskasz nowych klientów. W Zgierzu funkcjonuje 5 669 firm. Najwięcej (ponad 1 600) z nich działa w sektorze handlowym i usługowym. W mieście działa Zgierska Podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rozwijaniu przedsiębiorczości sprzyja "Park Przemysłowy Boruta Zgierz", który powstał w 2003 roku i przyciąga do miasta przedsiębiorców, dostawców i kontrahentów. Firmy działające w Parku to także pracodawcy – każdego dnia tysiące osób ze Zgierza i okolic przyjeżdża tu do pracy. Dzięki reklamie wielkoformatowej, dowiedzą się o Twojej ofercie, a Ty zyskasz nowych klientów.

Zgierz sąsiaduje z Łodzią. Wielu mieszkańców miasta jeździ do Łodzi na zakupy, do szkoły, czy do pracy. Mobilność sprzyja reklamie zewnętrznej. Każdy, kto podróżuje samochodem, czy komunikacją miejską, dzięki naszym nośnikom, dowie się o Twojej ofercie.
Ekrany dostępne w Zgierzu:
Autostrada A2, drogi krajowe nr 91 i 71, a także droga wojewódzka nr 702 sprawiają, że Zgierz to miast dobrze skomunikowane. Lokalizacja powoduje, że docierają tu goście z całego kraju. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę zewnętrzną, która zagwarantuje, że o Twoim biznesie usłyszą nie tylko mieszkańcy Zgierza.
Przykładowe lokalizacje w Zgierzu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Zgierzu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl