Żory

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoją reklamę zobaczy ponad 60 000 mieszkańców Żor
  • W Żorach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Żory to dobre miejsce do rozwijania biznesu. Ponad 70 proc. mieszkańców to wykwalifikowana kadra w wieku produkcyjnym. Działa tu Katowicka Strefa Ekonomiczna - Podstrefa Jastrzębsko-Żorska, która przyciąga do miasta firmy i zapewnia mieszkańcom pracę. Dodatkowym atutem miasta jest bliskość południowej granicy Polski. Dzięki reklamie zewnętrznej Twój biznes nabierze nowego wymiaru – dotrzesz do nowych klientów (nie tylko z Polski), poinformujesz o swojej ofercie i zwiększysz obroty.

Autostrada A1, droga krajowa nr 81, drogi wojewódzkie nr 924, 932 i 935 sprawiają, że Żory to miasto o świetnej lokalizacji, do którego łatwo dojechać. Gęsta sieć dróg sprawia, że dzięki reklamie wielkoformatowej o Twojej ofercie dowiedzą się klienci z innych miast, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Żorach:
Turystów i gości do miasta przyciąga jedyne w Polsce Muzeum Ognia. Dzięki multimedialnym wystawom i interaktywnym ekspozycjom wizyta w muzeum to niezapomniana przygoda. Reklama zewnętrzna w Żorach sprawi, że każdy kto odwiedzi Muzeum Ognia dowie się o Twoim biznesie. Nie czekaj, postaw na outdoor już dziś.
Przykładowe lokalizacje w Żorach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Żorach. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.