Najczęściej czytane
Ile kosztuje reklama na Vulcanie?

Ile kosztuje reklama na Vulcanie?

Vulcan to jedna z najpopularniejszych platform wspierających szkoły. Wykorzystując nowoczesne technologie, pomaga w zarządzaniu, nauczaniu i monitorowaniu pracy w polskich szkołach. Obszar dostępny na platformie można wykorzystać w marketingu, promując markę. Szerokie grono odbiorców zwiększa szansę na dotarcie z Twoim produktem i usługami. Jesteś ciekaw, ile kosztuje reklama na Vulcanie? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj koszt promocji.

Reklama na Vulcan

Najpopularniejszym narzędziem proponowanym przez Vulcan jest UONET+, czyli dziennik elektroniczny, z którego korzysta ponad 7,5 mln użytkowników w Polsce. Warto odnotować, iż przez systemy Vulcan rekrutuje się rocznie 60% uczniów aplikujących do szkół ponadpodstawowych. Narzędzie to jest idealne dla marketerów zainteresowanych budowaniem zasięgów.

Klientami przedsiębiorstwa są również Centra Usług Wspólnych i Jednostki Samorządu Terytorialnego. Vulcan odpowiada za opracowanie autorskich programów m.in. do zarządzania kadrami, płacami czy finansami.

Reklama na Vulcan: odbiorcy

Najliczniejszą grupę odbiorców rozwiązań oferowanych przez Vulcan stanowią uczniowie i ich rodzice, regularnie odwiedzający platformę. Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, w roku szkolnym 2022/23 do szkół podstawowych uczęszczało 3,1 mln uczniów, a placówki ponadpodstawowe, w tym szkoły specjalne, odwiedzało 1,7 mln młodych ludzi.

Bezpłatny dostęp do elektronicznego Dziennika VULCAN pozwala użytkownikom na łatwe sprawdzenie frekwencji, ocen, uwag oraz zadań domowych. Wystarczy zalogować się na witrynę lub do aplikacji mobilnej.

Reklama na platformie Vulcan pozwala również dotrzeć do nauczycieli, dyrekcji i pozostałych pracowników oświaty.

Reklama na Vulcanie: formaty reklamowe

Na ten moment, platforma Vulcan oferuje wyłącznie pojedynczy format reklamowy, polegający na wykorzystaniu jednego z czterech banerów. Są one rozmieszczone obok siebie w poziomej linii na interfejsie, tuż przed formularzem logowania do dziennika elektronicznego UONET+.

Specyfikacja baneru reklamowego:

  • baner o wymiarach: szer. 269, wys. 278 pikseli,
  • plik w formacie JPEG,
  • waga do 70 kb.

Jaka jest zaleta takiego rozwiązania? Reklama ukaże się każdemu użytkownikowi, tuż przed zalogowaniem do systemu. Dane pochodzące bezpośrednio od Vulcan wskazują, iż w grudniu 2023  banery były wyświetlane 1 mln razy tygodniowo.

Ile kosztuje reklama na Vulcan

Powierzchnię reklamową na Vulcanie można wykupić na tydzień, ustalając wcześniej odpowiedni termin. Banery nie mają limitu kliknięć ani odsłon i są rozliczane w modelu Flat Fee, który zakłada stałą stawkę za wyświetlenie reklamy w wyznaczonym czasie. Istnieje możliwość śledzenia konwersji; link w grafice reklamowej może zawierać kod UTM, który pozwoli na generowanie statystyk. Cena za tydzień wyświetlania jednego z czterech banerów oscyluje wokół kilku tysięcy złotych. Patrząc na generowany zasięg, to są to bardzo atrakcyjne warunki. O dokładną wycenę warto jednak poprosić agencję reklamową. 

Podsumowanie

Vulcan służy jako efektywne narzędzie marketingowe. Dzięki dostępowi do milionów użytkowników, od uczniów i rodziców, przez nauczycieli, aż po pracowników oświaty, Vulcan pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Prosty format reklamowy oraz przystępne ceny czynią Vulcan atrakcyjnym wyborem dla firm zainteresowanych promocją swoich produktów i usług w środowisku oświatowym.

Interesuje Cię koszt Twojej reklamy na Vulcanie? Napisz do nas, a w mgnieniu oka zrobimy wycenę!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl