Reklama na urządzeniach mobilnych

Reklama na urządzeniach mobilnych
Dzięki reklamom na urządzeniach mobilnych możesz docierać do swoich klientów, gdziekolwiek są, i być z nimi w stałym kontakcie. Ta opcja reklam internetowych daje niesamowite możliwości. Zrobimy dla Ciebie kampanię, która trafi do użytkowników, którzy np. przebywają w Twojej okolicy i na smartfonach lub tabletach, poszukują produktów lub usług takich, jak Twoje. Reklamy możemy również wyświetlać w witrynach, w YouTube, a także w aplikacjach mobilnych. W ten sposób zyskasz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Wybierzmy odpowiednią dla Twojego biznesu formę reklamy, opracujemy teksty, przygotujemy grafiki, zaplanujemy kampanię i będziemy ją koordynować. Ty korzystasz tylko z jej efektów, a rozliczasz się za kliknięcia w reklamę.
Jakie rodzaje reklam możesz wybrać?
  • Reklamy tekstowe
    Przygotujemy dla Ciebie reklamy tekstowe zachęcające do skorzystania z oferty Twojej firmy. Opracujemy teksty reklam i korzystając z narzędzi Google, zaplanujemy i przeprowadzimy kampanię dla określonej lokalizacji.
  • Reklamy graficzne
    Zaprojektujemy dla Ciebie reklamy graficzne, które pojawią się w sieci reklamowej, na urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety). Reklamy będą odsyłały do Twojej strony www i będą wyświetlały się tylko w wybranej lokalizacji.
  • Reklamy „Tylko połączenie”
    Ten typ reklam wyświetli się tylko na urządzeniach, z których można wykonywać połączenia telefoniczne. Po kliknięciu reklamy tego typu klient zadzwoni do Twojej firmy ze swojego smartfona.

Bądź tam, gdzie klienci szukają produktów i usług, takich jak Twoje. Wybierz reklamę na urządzenia mobilne.

Napisz do nas i zamów reklamę na urządzeniach mobilnych

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.