77. Tour de Pologne na nośnikach Cityboard Media

77. Tour de Pologne na nośnikach Cityboard Media


77. Tour de Pologne rozgrywany jest pod hasłem 100-lecia urodzin Jana Pawła II. Pierwotnie wyścig miał ruszyć na początku lipca, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Lang Teamu, który jest organizatorem wydarzenia. Wyścig został przesunięty o miesiąc i skrócony. Ostatecznie rozpocznie się 5 sierpnia, a zakończy 9. Ze względów bezpieczeństwa nie towarzyszy mu Tour de Pologne Amatorów, w którym od kilku lat startowała drużyna kolarska Cityboard Media. Kibicie na trasie będą mogli jednak kibicować kolarzom, którzy pojawią się między innymi na Śląsku, w Opolu, Krakowie, czy w Bukowinie Tatrzańskiej. Jedną z gwiazd wyścigu będzie Rafał Majka.

 

Kampania 77.Tour de Pologne na nośnikach Cityboard Media

 

Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzenia. Kampania reklamy zewnętrznej jest realizowana w całej Polsce. Do promocji wykorzystano ponad 200 nośników cityboard (6x3 m). Ekspozycja potrwa do połowy sierpnia 2020 r.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl