Najczęściej czytane
Kampanie digital na Black Friday

Kampanie digital na Black Friday

Już niebawem Black Friday, czyli przedświąteczny festiwal zakupów. Każda szanująca się marka powinna wykorzystać ten czas do wzmożonej komunikacji z klientami. Jak to zrobić? Mamy kilka podpowiedzi.  

 

Geneza Black Friday sięga lat 60. ubiegłego wieku, kiedy to amerykańska policja użyła tego terminu do opisania tłumów powstałych na skutek przedświątecznych zakupów. Określanie się przyjęło i trafiło na stałe do słownika każdego marketera. Mianem Black Friday określa się dzień startu przedświątecznych wyprzedaży. Użyteczność tej akcji sprawiła, że coraz częściej mówi się o Black Week. Klienci polubili akcje promocyjne, a marketerzy robią akcje na coraz szerszą skale.

Chcesz zaplanować aktywność swojej marki z okazji Black Friday? Wykorzystaj potencjał kampanii digital i docieraj do swoich klientów z ofertą promocyjną. Mamy dla Ciebie:

  • Kampanie Google Ads
  • Kampanie Meta (Facebook/Instagram)
  • Kampanie na Pintereście
  • Kampanie na TikTok
  • Kampanie Microsoft Ads

Te media pozwolą Ci szybko i efektywnie skomunikować się z klientami, zbudować zasięg, a także konwersję.

 

Na kampanie Google Ads, Meta Ads, Pinterest, TikTok i Microsotf Ads zamówione do końca listopada dajemy rabat -40% na obsługę.

 

Potrzebujesz działać szybko? Napisz do nas. Błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie media plan i ofertę. Black Friday już za chwilę.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl