Tekstowe reklamy w wyszukiwarce

Google Ads dla Twojej firmy

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce

Reklamy tekstowe
Reklamy tekstowe w wyszukiwarce to doskonałe narzędzie do rozwijania biznesu. Dzięki nim, klienci trafią na Twoją reklamę dokładnie wtedy, gdy szukają w Google oferty, takiej jak Twoja. W tym modelu płacisz tylko wtedy, gdy klient klika w reklamę i odwiedza Twoją stronę lub do Ciebie dzwoni. Zaplanujemy dla Ciebie kampanię, napiszemy teksty, będziemy kontrolowali budżet i koordynowali jej przebieg. Ty tylko będziesz korzystać z jej efektów.
Jak to działa?
  • Słowa kluczowe
    Opracujemy listę słów kluczowych, których Twoi potencjalni klienci używają szukając w internecie tego, co oferujesz i które spowodują wyświetlenie Twojej reklamy. Następnie zweryfikujemy ją dzięki narzędziom Google Ads, aby wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojej kampanii.
  • Przygotowanie reklamy
    Opracujemy dla Ciebie teksty reklam, w których z jak najlepszej strony przedstawimy Twoją ofertę i które zachęcą użytkowników wyszukiwarki do wejścia na Twoją stronę. Jeżeli będzie taka potrzeba, doradzimy jakie zmiany należy wprowadzić na stronie docelowej, do której kierują reklamy.
  • Twój budżet
    Ustawimy dzienny budżet Twoich wydatków na reklamę i będziemy go kontrolować. Od tej chwili Twoje reklamy pojawią się w wynikach wyszukiwania.
Co zyskujesz?
  • Nowych klientów
    W zdecydowany sposób zwiększysz ruch na swojej stronie www. Znajdą Cię klienci, którzy wcześniej nie słyszeli o Twoim biznesie i właśnie szukają tego co oferujesz.
  • Trwałe relacje
    Zadowoleni klienci będą wracali na Twoją stronę i dokonywali kolejnych zakupów.
  • Nowy kanał sprzedaży
    Dzięki reklamom w wyszukiwarce, możesz sprzedawać nie tylko stacjonarnie, ale także poprzez swoją stronę.

Będziemy na bieżąco monitorowali wyniki Twojej kampanii, sprawdzali skuteczność reklam tekstowych i słów kluczowych. Wszytsko po to, aby Twój biznes działał jeszcze lepiej.

Napisz do nas i zamów reklamy tekstowe w wyszukiwarce

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl