Kampanie Google Ads promujące aplikacje

kampanie promujące aplikacje
Google Ads daje możliwości promowania aplikacji, które dzięki wykorzystaniu usług Googla docierają do osób zainteresowanych tym produktem. Planowanie jest kampanii jest bardzo proste. Wystarczy przygotować tekst, zasoby reklamy i określić stawkę. Nasi eksperci zoptymalizują kampanię tak, aby użytkownicy pobierali aplikację.
Kampanie mogą zachęcać do instalacji aplikacji, zaangażowania w jej funkcjonowanie (dla osób, które już ją zainstalowały), a także rejestracji na aplikacje (np. w przypadku gier, które dopiero pojawią się w Google Play).

Podstawowe założenia

Urządzenia: tablety i smartfony
Forma rozliczenia: CPA – płacisz tylko za instalację aplikacji
Umiejscowienie: Google Play, sieć wyszukiwania, sieć reklamowa Google, YouTube
promocja aplikacji
Jak to działa?
 • Kreacje reklam
  Aby uruchomić kampanię nie potrzeba tworzyć poszczególnych kreacji reklam. Kampania będzie zaplanowana w oparciu teksty, obrazy (filmy) i zasoby ze strony z aplikacjami w danym sklepie.
 • Budżet
  Planując kampanię określasz stawkę początkową i budżet. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, jakie stawki będą optymalne dla Twojej aplikacji.
 • Efekt
  Użytkownicy, który odpowiadają grupie celowej otrzymują zachęty do działania związane z aplikacjami. Np. reklama dotycząca instalacji, zawiera średnią ocen ze sklepu, krótki opis, liczbę opinii i rozmiar aplikacji.
Typy kampanii
 • Instalacja aplikacji
  Kampania zachęca użytkowników do instalacji aplikacji. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, Google automatycznie ustala kierowanie i stawki w kampanii.
 • Zaangażowanie w aplikację
  Działania obliczone na większe zaangażowanie się użytkowników w aplikację i skierowanie ich na odpowiednią stronę docelową.
 • Wstępna rejestracja na aplikację
  Ta opcja dostępna jest tylko w przypadku oprogramowania Android. Zachęca ona do zainteresowania produktem (gry, aplikacje, dodatki), zanim pojawi się on w sklepie Google Play.
Napisz do nas i zamów kampanie promujące aplikacje

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.