Reklama na Instagramie

Reklama w social mediach

Reklama na Instagramie

instagram-900x300.jpg
Instagram to narzędzie, które zaoferuje Ci możliwość dotarcia ze swoimi informacjami do nowych klientów. Posty na Instagramie zachęcą do odwiedzenia Twojej strony, oglądania Twoich filmów, czy instalacji aplikacji.
Dzięki kampanii w tym portalu społecznościowym, przedstawisz swoje produkty i usługi w postaci ciekawych grafik. Instagram, podobnie jak Facebook, daje Ci możliwość przesyłania użytkownikom spersonalizowanych reklam. Ty ustalasz miesięczny budżet (w wybranych przypadkach można rozliczać się za kliknięcia w reklamę) na kampanię, a my działamy w jego ramach i zajmujemy się przygotowaniem, planowaniem i koordynacją kampanii. Dzięki reklamie na Instagramie możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Instagram należy do Facebooka, więc zarządzanie reklamami w każdym z tych mediów, odbywa się poprzez narzędzia Facebooka. Zintegrujemy Twoje konta, tak aby efektywnie nimi zarządzać i tworzyć spójną komunikację marketingową.
  • Określimy optymalny dla Twojego biznesu cel kampanii. Instagram może skierować ruch na Twoją stronę, zachęcić do oglądania filmu, bądź instalacji aplikacji.
  • Stworzymy optymalną grupę docelową. Dzięki danym gromadzonym przez Facebooka wybierzemy użytkowników np. o określonych zainteresowaniach, czy wybranym miejscu zamieszkania.
  • Przygotujemy atrakcyjną treść posta i angażującą grafikę. Zajmiemy się testami A/B, koordynacją kampanii i monitorowaniem efektów.

Wykorzystaj potencjał reklamy na Instagramie, buduj relacje z klientami i rozwijaj swój biznes.

Napisz do nas i zamów reklamę na Instagramie

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png