Team Cityboard na Orlen Lang Team Race w Rzeszowie

Team Cityboard na Orlen Lang Team Race w Rzeszowie


ORLEN Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie dla amatorów w zawodowej oprawie. Główną ideą jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. Zawody rozegrano 12 września na ulicach Rzeszowa i okolic. Team Cityboard w amatorskich wyścigach szosowych startuje od 2018 roku. W 2020 r., z powodu pandemii odwołano większość wyścigów. Amatorski sezon na dobre rozpoczął dopiero rzeszowski wyścig zorganizowany przez Lang Team. Na starcie stanęło ponad 200 uczestników, w tym Team Cityboard składający się z 5 zawodników i jednej zawodniczki. Właśnie Daria Synak-Wojda z naszego zespołu zwyciężyła w swojej kategorii (K4). Dziewiąty na mecie w grupie M6 pojawił się Krzysztof Dziekański. Jarosław Kwietniowski w swojej kategorii (M2) zajął 21 miejsce, Wiktor Balcer (M3) 26, Leszek Mrugas (M3) 38, a Marcin Wojda (M4) 54. W klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zajmowali kolejno miejsca: 69 (J. Kwietniowski), 111 (M. Wojda), 120 (W. Balcer), 125 (L. Mrugas), 142 (D. Synak-Wojda), 158 (K. Dziekański). Część drużyny wystartuje w najbliższy weekend (20.09.2020) w drugiej odsłonie wyścigu, czyli Orlen Lang Team Race w Bytowie.

 

Orlen Lang Team Race Rzeszów - Team Cityboard

 

Wyścig w Rzeszowie był zapowiedzą imprezy ORLEN Wyścig Narodów, którą promowaliśmy na billboardach  cityboard w Warszawie,  Łodzi, czy Krakowie. ORLEN Wyścig Narodów to impreza należąca do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. 12 i 13 września 2020 r. startowali w niej najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata, którzy rywalizowali w barwach reprezentacji narodowych.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl