Team Cityboard na Orlen Lang Team Race w Rzeszowie

Team Cityboard na Orlen Lang Team Race w Rzeszowie


ORLEN Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie dla amatorów w zawodowej oprawie. Główną ideą jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. Zawody rozegrano 12 września na ulicach Rzeszowa i okolic. Team Cityboard w amatorskich wyścigach szosowych startuje od 2018 roku. W 2020 r., z powodu pandemii odwołano większość wyścigów. Amatorski sezon na dobre rozpoczął dopiero rzeszowski wyścig zorganizowany przez Lang Team. Na starcie stanęło ponad 200 uczestników, w tym Team Cityboard składający się z 5 zawodników i jednej zawodniczki. Właśnie Daria Synak-Wojda z naszego zespołu zwyciężyła w swojej kategorii (K4). Dziewiąty na mecie w grupie M6 pojawił się Krzysztof Dziekański. Jarosław Kwietniowski w swojej kategorii (M2) zajął 21 miejsce, Wiktor Balcer (M3) 26, Leszek Mrugas (M3) 38, a Marcin Wojda (M4) 54. W klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zajmowali kolejno miejsca: 69 (J. Kwietniowski), 111 (M. Wojda), 120 (W. Balcer), 125 (L. Mrugas), 142 (D. Synak-Wojda), 158 (K. Dziekański). Część drużyny wystartuje w najbliższy weekend (20.09.2020) w drugiej odsłonie wyścigu, czyli Orlen Lang Team Race w Bytowie.

 

Orlen Lang Team Race Rzeszów - Team Cityboard

 

Wyścig w Rzeszowie był zapowiedzą imprezy ORLEN Wyścig Narodów, którą promowaliśmy na billboardach  cityboard w Warszawie,  Łodzi, czy Krakowie. ORLEN Wyścig Narodów to impreza należąca do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. 12 i 13 września 2020 r. startowali w niej najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata, którzy rywalizowali w barwach reprezentacji narodowych.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl