Kampania outdoorowa Cityboard Media w TVP 1

Kampania outdoorowa Cityboard Media w TVP 1


Kampania promująca wyścig na naszych billboardach ma dwa wymiary. Jeden obejmuje kampanię  reklamy zewnętrznej przygotowaną przez Lang Team, o której pisaliśmy na naszej stronie (77. Tour de Pologne na nośnikach Cityboard Media). Druga odsłona, to okolicznościowe plakaty, które pojawią się na trasie wyścigu (między innymi w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej) . Kampania jest dodatkowym elementem wspierającym promocję wyścigu, ale także popularyzującym kolarstwo. Przygotowaliśmy 6 różnych plakatów na nośniki cityboard, które mają za zadanie dopingować kolarzy, ale też informować mieszkańców miast o wyścigu. Dwa motywy graficzne nawiązują do Czesława Langa i jego książki pt. „Zawodowiec”. Jeden motyw jest swobodnym nawiązaniem do jednego z najsłynniejszych lapsusów komentatorskich w historii polskiego sportu, a pozostałe 3 wykorzystują grę słów („Laaang peleton”, „Obłędne koło”, „Koszulka lidera. Najbliższa ciału”).

- Kampanią pokazujemy, jak outdoor może w kreatywny sposób promować wydarzenia sportowe. Poza tym chcemy propagować kolarstwo i kulturę z nim związaną - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

To druga taka kampania organizowana przy okazji Tour de Pologne. Poprzednią zorganizowaliśmy w 2019 roku. Materiał opisujący kampanię  reklamy zewnętrznej pojawił się w programie "Kronika Tour de Pologne" na antenie TVP 1. Przygotowała go redakcja TVP Sport.

 

Materiał wideo dostępny tutaj:   Kampania outdoorowa 77. Tour de Pologne w TVP

 

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl