Najczęściej czytane
Kreacje reklamowe

Kreacje reklamowe

Szukasz wsparcia w Digitalu? Mrugnij do nas! Bez nietuzinkowych pomysłów nie ma dobrej kreacji w marketingu. Jesteśmy agencją 360, która stawia na angażujące idee, obok których trudno przejść obojętnie. Co Ty na to?

 

Poznaj kreacje w Cityboard Digital

Projektujemy zapadające w pamięć Key Visuale. Angażujące kreacje graficzne pod postacią animacji i ilustracji odgrywają istotną rolę przy budowaniu świadomości marki i jej wizerunku, a co najważniejsze, pomogą Twojej firmie zabłysnąć pośród konkurencji.

Umiejętność ubierania pomysłów w słowa pozwala na tworzenie chwytliwych claimów i angażującego copy. Kultowe slogany wielokrotnie przechodziły do mowy potocznej, więc nie musimy Cię przekonywać o ich sile. Daj nam szansę na zabawę słowem!

Bolero - Cityboard Digital
Rubics Cube Komandor - Cityboard Digital

Co zyskujesz z takiego połączenia? Sprawną kreację reklamową, która przekona nawet najbardziej nieprzekonanych. A to wszystko w ramach zasady up-to-date! Śledzimy trendy w sieci, kulturze   i technologii. Bycie na bieżąco pozwala nam tworzyć aktualny content dla naszych klientów.

Współpracujemy zarówno z drobnymi, lokalnymi firmami, jak i przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji. Nasz przekaz zawsze dostosowujemy do wybranej grupy docelowej.

 

Dlaczego powinieneś wybrać kreacje w Cityboard Digital?

Siłą naszej agencji jest zgrana grupa kreatywnych, a ich burza mózgów potrafi wywołać gradobicie pomysłów wychodzących poza schematy. Zebrane idee przekuwamy w jakość, którą następnie dostarczymy Twojej firmie i przyszłym odbiorcom w postaci najlepszych wrażeń.

Wieloletnie doświadczenie w świecie Digital pozwoliło nam poznać branżę od podszewki. Tworzenie fachowych kreacji reklamowych jest podparte dogłębnym researchem, analizą rynku i trendów. Z nami nie pozostaniesz w tyle, a wyjdziesz na prowadzenie, gdyż zapewnimy Ci widoczność w sieci!

Rzuć okiem na nasze portfolio. Dla nas to była dobra zabawa, dla klientów — wyniki i pełna satysfakcja.

Socity - Cityboard Digital
Alexander - Cityboard Digital

Napisz do nas i zacznijmy współpracę!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl