Kampanie produktowe w Google Ads dla Twojego biznesu

kampanie produktowe
To rodzaj kampanii przeznaczony dla właścicieli sklepów internetowych. Każdy, kto posiada e-commerce może w prosty i łatwy sposób promować swoje produkty i usługi. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy np. aparaty fotograficzny, użytkownik będzie widział zdjęcie oferowanego artykułu, jego nazwę, cenę, a także nazwę sklepu. W ten sposób produkty zostają w zdecydowany sposób wyróżnione. Kampania pomaga promować produkty ze sklepów internetowych, które użytkownik widzi zanim kliknie w reklamę.
Kampania wymaga przesyłania danych o produktach do Merchant Center. Narzędzie jest w stanie śledzić efektywność oferowanych produktów e-commerce w czasie.

Podstawowe założenia

Urządzenia: PC, tablety i smartfony
Forma rozliczenia: CPC – płacisz tylko za kliknięcie w reklamę
Umiejscowienie: wyszukiwarka Google, sieć reklamowa Google, YouTube, Gmail i Google Discover w sieci reklamowej
Jak to działa?
  • Sprzedawca
    Aby uruchomić kampanię, potrzeba przesłania danych z Twojego sklepu do Merchant Center, czyli Centrum Sprzedaży Google. Dzięki temu Twoje produkty będą widoczne w kampaniach.
  • Budżet
    Ty określasz, ile chcesz dziennie wydawać na kampanię. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, jakie stawki będą optymalne dla Twojego sklepu i produktów, które oferujesz.
  • Efektywność
    Klient szukając produktów takich jak Twoje, widzi w wyszukiwarce ich zdjęcia, a także ceny. Jednym kliknięciem przenosi się do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. To drastycznie skraca proces zakupu i podnosi efektywność sprzedaży.
Napisz do nas i zamów kampanie produktowe w Google Ads

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.