Reklamy na stronach partnerskich Google

Reklamy banerowe
Dzięki Google Display Network (GDN) dotrzesz ze swoją informacją do osób, które przeglądają ulubione witryny, oglądają filmy w YouTube, sprawdzają Gmaila lub korzystają z urządzeń i aplikacji mobilnych. GDN to największa sieć reklamowa w Polsce, która dociera do ponad 90% internautów.
Image
Image
Wybierzemy najlepsze dla Ciebie metody kierowania (kontekstowe, tematyczne, demograficzne, na wybrane witryny lub remarketingowe) oraz formaty. Przygotujemy teksty i grafikę, zaplanujemy i przeprowadzimy kampanię. Do wyboru masz dwa modele płatności – za kliknięcie lub za 1 000 widocznych wyświetleń.
Rodzaje reklam:
 • Reklamy elastyczne
  Opracujemy dla Ciebie reklamy, które mogą wyświetlać się w różnych formatach jako reklamy graficzne oraz tekstowe i automatycznie dostosowują się do stron, na których się wyświetlają. Reklamy będą odsyłały do Twojej witryny.
 • Reklamy graficzne i wideo
  Stworzymy dla Ciebie banery i animacje w wybranych formatach, które będą pojawiały się na stronach partnerskich Google. Twoje reklamy wideo wyświetlą się również w YouTube oraz sieci reklamowej Google.
 • Reklamy w aplikacjach mobilnych
  Możemy zaplanować dla Twojej firmy kampanię kierowaną tylko na określone kategorie aplikacji mobilnych będących częścią sieci reklamowej Google.
 • Reklamy w Gmailu
  Przygotujemy spersonalizowane reklamy graficzne, które wyświetlą się wybranym użytkownikom Gmaila.
Jak to działa?
 • Wybierzemy format
  Zaproponujemy i przygotujemy reklamę w najlepszym dla Twojego biznesu formacie.
 • Określimy miejsce wyświetlania
  Precyzyjnie (na podstawie np. zainteresowań czy danych demograficznych) określimy miejsca, w których wyświetli się Twoja reklama, tak aby dotarła do odbiorców zainteresowanych określonymi tematami, produktami lub usługami takimi samymi lub podobnymi do tych, które oferujesz. Reklama trafi także do użytkowników którzy byli już na Twojej stronie.
 • Zaplanujemy budżet
  Ustalimy budżet Twoich wydatków na reklamę i wybierzemy odpowiedni dla Twoich celów model płatności.

Reklamy na stronach partnerskich Google, to doskonała opcja dla Twojego biznesu.

Napisz do nas i zamów reklamy na stronach partnerskich Google

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.