Reklamy wideo

Reklamy wideo
Reklama wideo daje ogromny potencjał, który możesz wykorzystać do rozwijania swojego biznesu. Twoje filmy reklamowe pojawią się w YouTube i witrynach partnerów Google. Dzięki odpowiedniemu kierowaniu, reklama dotrze tylko do osób zainteresowanych produktami i usługami, które oferuje Twoja firma. Do dyspozycji masz następujące formaty reklam: TrueView In-Stream, TrueView Discovery i reklamy w przerywniku. Powiemy Ci, który format będzie optymalny dla Twojego biznesu i przeprowadzimy dla Ciebie kampanię.
Formaty reklam wideo
  • Reklamy wideo TrueView In-Stream
    Reklama jest wyświetlana przed filmem, w jego trakcie lub po jego zakończeniu. Widz może pominąć reklamę po 5 sekundach. Spoty wyświetlają się w portalu YouTube oraz w witrynach partnerów wideo i aplikacjach należących do sieci reklamowej Google. Za reklamę płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik obejrzy 30 sekund filmu (lub cały, jeśli film jest krótszy niż 30 sekund) albo wejdzie w inną interakcję.
  • Reklamy wideo TrueView Discovery
    W tym formacie reklama wyświetla się w wynikach wyszukiwania w YouTube, a także obok powiązanych filmów w tym portalu. Reklama składa się z tekstu i  miniatury obrazu zaczerpniętego z wideo. Za reklamę zapłacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie miniaturę, aby obejrzeć spot.
  • Reklamy w przerywniku
    Reklamy w przerywniku wyświetlają się przed filmem, w jego trakcie lub po zakończeniu. Widzowie nie mają możliwości pominięcia reklamy. Ten krótki format reklamy wideo umożliwia dotarcie do dużej liczby klientów i zwiększenie świadomości marki. W tym formacie płacisz za każde 1000 wyświetleń reklamy.

Reklama wideo pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów. Odpowiedni format zagwarantuje optymalne zasięgi reklamy.

Napisz do nas i zamów reklamę wideo

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.