Librus w kampaniach dla uczelni wyższych

Librus w kampaniach dla uczelni wyższych

Prowadzisz aktywną rekrutację na swojej uczelni? Librus może stać się cennym wsparciem w prowadzeniu skutecznej kampanii rekrutacyjnej dla uczelni wyższych. W tym artykule poznasz potencjał Librusa i możliwości, jakie platforma oferuje!

 

Librus dla uczelni wyższych – podstawy

Librus pełni funkcję dziennika internetowego, z którego możliwość korzystania mają uczniowie, nauczyciele i rodzice. Od kilku lat Librus cieszy się największą popularnością wśród platform do zdalnej edukacji. Wystarczy wspomnieć, że dziś korzysta z niej 8,3 tysięcy szkół w Polsce. Popularność ta wynika z szerokiej gamy funkcji, jakie oferuje: śledzenie wyników ocen, monitorowanie obecności uczniów, składanie usprawiedliwień nieobecności, wymiana informacji z nauczycielami, dostęp do lekcji online i wielu innych. Dodatkowo Librus ma szereg narzędzi, takich jak Librus Synergia, Librus Szkoła i Librus Rodzina, które ułatwiają pracę w zarządzaniu szkołą czy uczelnią.

 

 

Librus dla uczelni wyższych – możliwości

Obecnie z Librusa korzysta już ponad 4,9 miliona użytkowników, co pokazuje, jaki zasięg reklamowy na Librusie można osiągnąć, korzystając z opcji, które daje ta platforma. Dla uczelni wyższych to idealne narzędzie do budowania świadomości marki. Kampanie promujące szkoły, czy kierunki studiów są idealnym narzędziem do tego, aby zbudować w grupie celowej (maturzyści) świadomość oferty edukacyjnej, a także przekierować ruch na docelową witrynę. Drugi krok, to kampanie przypominające o zbliżających się rekrutacjach i zachęcające do podjęcia działania (np. To już ostatni dzwonek. Sprawdź naszą uczelnię!). Kampanie na Librusie odznaczają się wysoką skutecznością, ponieważ trafią do grupy celowej, która jest żywo zainteresowana tematem. Maturzyści bardzo często korzystają z aplikacji, więc tworzy się naturalne miejsce styku pomiędzy marką/uczelnią a klientem/uczniem.  

 

Librus dla uczelni wyższych – formy i formaty

Platforma oferuje różnorodne możliwości reklamowe, które pozwalają na precyzyjne targetowanie i osiąganie zamierzonej grupy odbiorców. Planer reklamowy na Librusie daje możliwość dokładnego sprofilowania kampanii pod kątem użytkownika, urządzenia, geografii czy etapu nauczania. Modelem rozliczeń jest CPM, a platforma oferuje kilka formatów reklamowych, takich jak:

  • Reklama banerowa „Top double billboard” umieszczona na górze strony głównej. Miejsce zapewnia wysoką oglądalność, a format jest dostosowany do urządzeń mobilnych oraz desktopowych.
  • Baner reklamowy „Login rectangle” jest eksponowany na stronie logowania do serwisu, co pozwala na skuteczną kampanię zasięgową i wizerunkową.
  • Reklama banerowa „Halfage” jest umieszczona w prawej kolumnie nad linią folda (wersja desktop) lub tuż pod linią w wersji mobile.
  • Artykuł sponsorowany na Librusie to opcja gwarantująca promocję tekstu przez co najmniej 4 dni.
  • Promocja artykułu w aplikacji to format skierowany do użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej.

Alternatywną formą reklamy na portalach edukacyjnych jest umieszczenie reklamy na Vulkanie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule na blogu Cityboard Media.

 

Librus dla uczelni wyższych – podsumowanie

Librus może pomóc w budowaniu świadomości marki edukacyjnej. Jest to również idealne miejsce, aby dotrzeć do rodziców czy opiekunów, którzy codziennie korzystają z narzędzi Librusa.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu reklamy na Librusie? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy w zaprojektowaniu grafik, zaplanowaniu kampanii oraz jej optymalizacji.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl