Marketing szeptany

Marketing szeptany
Marketing szeptany (buzz marketing) to szereg działań podejmowanych w internecie, który ma wywołać dyskusję na temat określonych produktów bądź usług. Dzięki tej formie komunikacji, dotrzesz do dużej grupy odbiorców bez generowania wysokich kosztów. Przygotujemy dla Ciebie strategię komunikowania za pomocą marketingu szeptanego i zajmiemy się jej realizacją. Wykorzystaj potencjał tej formy promocji i zyskaj nowych klientów.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – opracujemy dla Ciebie strategię komunikowania, w której opiszemy założenia, cele do realizacji i określimy miejsca (np. fora, media społecznościowe) lokowania wypowiedzi, komentarzy i rekomendacji. Strategia będzie uwzględniała specyfikę Twojego biznesu, a także nawiązywała do charakteru marki.
  • Realizacja – będziemy monitorować fora i media społecznościowe, tak aby na bieżąco reagować i zabierać głos w dyskusjach, które toczą się na tematy związane z Twoją branżą. Naszym zadaniem będzie dyskretne polecanie Twoich produktów i usług.

Wybierz marketing szeptany i wykorzystaj jego potencjał do zdobywania nowych klientów.

Napisz do nas i zapytaj o marketing szeptany

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.