Letnie kampanie na wielkim formacie

Letnie kampanie na wielkim formacie

Wakacje w tym roku są wyjątkowe. Z powodów COVID-19 Polacy zmienili kierunki swoich wyjazdów. Jak pokazują dane Google, większość z nas spędzi urlop w kraju. To doskonała okazja do realizowania letnich kampanii na wielkim formacie, bo w łatwy sposób można dotrzeć do klientów.

Billboardy w Warszawie, billboardy w Krakowie

Reklama na billboardach to idealne rozwiązanie na letnie kampanie. Jak wynika z analiz Googla, aż 84 proc. wyszukiwanych fraz turystycznych w ostatnich miesiącach dotyczy destynacji w Polsce. W 2019 roku było to 60 proc. Szukamy parków narodowych, gospodarstw agroturystycznych (znaczy wzrost wyszukiwań względem 2019) czy lokalizacji w górach. Zapytania dotyczące wyjazdów zagranicznych to tylko 16 proc. Efektem tego będzie wzrost ruchu na drogach, co w naturalny sposób zwiększy widownie dla nośników reklamy zewnętrznej. Lipiec i sierpień będą więc idealnymi miesiącami do realizacji letnich kampanii na wielkim formacie. Wody, napoje, lody, piwa, ubezpieczenia, hotele, regiony turystyczne, stacje benzynowe - to produkty, usługi i miejsca, które idealnie pasują na kampanii na billboardach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście czy innych miastach i drogach dojazdowych.

Dodatkowy efekt można osiągnąć, dzięki synergii mediów, czyli łączeniu billboardów z Google Ads, czy Facebook Ads. Klienci widzą wtedy tę samą reklamę na swoich smartfonach i nośnikach reklamy zewnętrznej. Przekaz mocnej na nich oddziałuje i wywiera większy wpływ, korzystając z psychologicznego efektu czystej ekspozycji.

Reklama zewnętrzna w praktyce

Jeden z przykładów aktywności to letnia kampania wody Żywiec Zdrój, realizowana na nośnikach cityboard (6x3 m), supercityboard, megacityboard, a także na nośnikach innych dostawców. Kampania ma charakter ogólnopolski. Wykorzystano w niej hasło „Zrównoważona przez Naturę“, a jednym z elementów graficznych jest butelka na tle rwącego potoku. To prosty i bardzo sugestywny projekt, który eksponuje cechy produktu i pełni funkcję przypominającą o nim.

 

 

Chcesz zrealizować kampanię na naszych nośnikach? Napisz do nas!

 


Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.