Skuteczna strategia to reklama w Google Ads

content-marketing-900x300.jpg
Reklama Google to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Płacisz tylko za efekty, na bieżąco widzisz, czy Twoje działania są skuteczne, a także w pełni kontrolujesz budżet.  Reklama w Google gwarantuje Ci ruch na Twojej stronie internetowej i zapewnia nowych klientów.
Jak działa reklama Google Ads? To bardzo proste. Gdy ktoś poszukuje produktu czy usługi, wpisuje w wyszukiwarkę słowa, które jego zdaniem pokażą najbardziej trafne wyniki. Jako pierwsze wyświetlają się  reklamy w Google. Kliknięcie w nie, powoduje przejście na stronę www.
Image
Image

Co Ci daje Google reklama? Kampanie Google Ads zapewniają nowych klientów, widoczność w wyszukiwarce Google, tworzą markę firmy i sprawiają, że Twój biznes się rozwija.
Działamy jako zewnętrzny dział marketingu dla Twojej firmy i zajmujemy się  reklamą Google Ads kompleksowo – piszemy teksty, wybieramy słowa kluczowe, planujemy działania, koordynujemy kampanię i przygotowujemy raport z reklamy na Google. Wiemy, jak dostosować formę (reklama w wyszukiwarce, GDN, wideo, reklama mobilna) do konkretnych rozwiązań i specyfiki biznesu, który prowadzisz. Wykorzystaj reklamę Google Ads (dawniej AdWords) i zdobywaj nowych klientów.
Reklama w wyszukiwarce
Reklama w wyszukiwarce
Reklama w wyszukiwarce to jeden z najskuteczniejszych sposobów docierania do klientów. Twoja reklama pojawi się, gdy użytkownik szuka produktów i usług, takich jak Twoje. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę, by wejść na stronę Twojej firmy. W prosty sposób zyskasz nowych klientów.
Czytaj więcej...
Reklama na stronach partnerskich
Reklama na stronach partnerskich
Sieć reklamowa Google Display Network, to ponad dwa miliony stron internetowych i 650 000 aplikacji. Spośród różnych metod kierowania (kontekstowe, demograficzne, zainteresowania, remarketing) wybierzemy te, które sprawią, że reklamy będą wyświetlane użytkownikom zainteresowanym Twoją ofertą. Będziesz dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci.
Czytaj więcej...
Reklama wideo
Reklama wideo
You Tube to dziś najpopularniejsze medium społecznościowe w Polsce. Twoje reklamy wideo wyświetlą się tylko tym użytkownikom, na których Ci zależy. Płacisz, gdy rzeczywiście je obejrzą. Dzięki analityce zobaczysz, kiedy odbiorcy wchodzą w interakcję w Twoim filmem. Sprawdź, jak działa reklama wideo.
Czytaj więcej...
Reklama mobilna
Reklama mobilna
Reklama mobilna jest wyświetlana na stronach. Dzięki niej dotrzesz do użytkowników telefonów i skierujesz ruch na swoją witrynę. Przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie kampanię na urządzeniach mobilnych.
Czytaj więcej...

Case Study - Zrealizowane kampanie reklamowe Google Ads

Lender Finanse

Firma z branży finansowej, która dzięki zmianie nazwy, nowej witrynie internetowej i kampanii reklamowej w Google Ads zyskała wielu nowych klientów.
Czytaj więcej...

InMart

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją rolet i żaluzji. Zobacz, jak można zoptymalizować stronę i dzięki kampanii Google Ads w szybki sposób pozyskać nowych klientów.
Czytaj więcej...
Napisz do nas i zapytaj o szczegóły

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.