Kariera w Cityboard Media

Co możemy Ci zaoferować?

Specjalista ds. Druku Wielkoformatowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja procesu zlecania wydruków wielkoformatowych.
  • Negocjacje warunków współpracy z drukarniami.
  • Rozliczanie wykonanych zleceń z dostawcami w zakresie druku.
  • Akceptacja techniczna i kolorystyczna wydruków wielkoformatowych.
  • Rozpatrywanie reklamacji dotyczących wydruków.
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dotyczących reklamy zewnętrznej.
  • Koordynacja dostaw materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania:

  • Szeroka wiedza dotycząca maszyn drukarskich, ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowych maszyn wielkoformatowych – 3,2 i 5 m szerokości.
  • Znajomość branży reklamy wielkoformatowej.
  • Znajomość funkcjonalności programów graficznych (bez konieczności sprawnego posługiwania się nimi) oraz obsługi pakietu Office.
  • Mile widziana wiedza poligraficzna, znajomość druku wielkoformatowego i specyfiki podłoży wykorzystywanych do druku wielkoformatowego.
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność oraz umiejętność organizowania pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie nowych technologii.
  • Duży zakres samodzielności przy realizacji zadań.
  • Współpracę w oparciu o formułę B2B.

Nie wysyłaj listu motywacyjnego, potrzebujemy tylko Twoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną – zapraszamy!

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Napisz do nas.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl