Nowoczesne strony internetowe

Strony, dzięki którym pozyskasz nowych klientów

Tworzenie stron www

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Nowoczesna, responsywna strona www, to dziś rzecz niezbędna, aby rozwijać biznes i pozyskiwać nowych klientów. W Cityboard Media wiemy, jak zrobić dobrą i skuteczną witrynę, która zwiększy sprzedaż Twoich produktów i usług. W tej branży każdy dzień przynosi nowe rozwiązania, dlatego trzymamy rękę na pulsie i codziennie analizujemy i sprawdzamy nowe możliwości.


Zastanawiasz się jak to działa? Schemat jest prosty:

speed testKlient, który szuka produktu wpisuje jego nazwę w wyszukiwarkę.

 

 

speed testKlient trafia na Twoją witrynę. Znajduje w przejrzysty i przyjazny sposób przedstawioną ofertę na stronie i kontaktuje się z Tobą przez Call Page lub formularz kontaktowy.

 

speed testStawiając na profesjonalistów, w szybki sposób pozyskujesz leady i zyskujesz nowych klientów.

 

 

Nasi specjaliści, w oparciu o listę słów kluczowych, które klienci najczęściej wpisują w wyszukiwarkę, zaktualizują teksty na Twojej stronie, stworzą najbardziej optymalne tytuły i opisy zakładek, zoptymalizują pliki (PDF, JPG), tak aby maksymalnie wzmocnić pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Im lepiej się pozycjonujesz, tym szybciej dotrzesz do Klientów na których Ci zależy.

Nasi graficy, webmasterzy i developerzy zaprojektują dla Ciebie stronę dostosowaną do wymagań najpopularniejszych przeglądarek, tak aby jak najlepiej ją wypozycjonować. Copywriterzy przygotują oryginalne i ciekawe dla użytkowników/ klientów teksty z odpowiednią zawartością słów kluczowych. Jako opcję dodatkową możesz wybrać wsparcie w postaci e-mail marketingu, które uzupełni Twoje działania i zapewni trwały kontakt z klientami.
Planujesz odświeżyć wizerunek swojej firmy lub marki? Przygotujemy dla Ciebie witrynę, która sprawi, że firma lub marką będą postrzegane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Dzięki naszym działaniom możesz dotrzeć do ponad 26 mln użytkowników Internetu w Poslce, którzy mogą być Twoimi klientami. Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Przygotujemy serwis korporacyjny dla Twojej firmy
  • Opracujemy serwis produktowy
  • Stworzymy landing page
  • Wdrożymy działania e-mail marketingowe (Ty dostarczasz bazę klientów, razem opracowujemy treść, a my zajmujemy się wysyłką)
  • Zaprojektujemy i wykonamy Twój e-sklep

 


Zamów stronę www

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.