REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna Cityboard Media to gwarancja większej rozpoznawalności Twoich produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

REKLAMA INTERNETOWA

Reklama w internecie zapewni Ci nowoczesne i efektywne narzędzia, które rozwiną Twój biznes. Dziś klienci szukają produktów i usług w wyszukiwarkach, czy w mediach społecznościowych. Reklama online sprawi, że zobaczą także Twoją ofertę. Uruchomimy dla Ciebie nowe kanały komunikacji, promocji i sprzedaży.

STRATEGIA

W marketingu każde działanie powinno być przemyślane i obliczone na konkretne efekty. W Cityboard Media przygotujemy dla Ciebie strategię komunikacji marketingowej, która krok po kroku pokaże Ci, jak efektywnie komunikować się z Twoimi klientami, aby zwiększyć sprzedaż produktów lub usług. Wiemy jak stworzyć kompleksowe i skuteczne strategie, które rozwijają biznes.

KREACJA

Zadbaj o tożsamość swojej marki, aby wzmocnić jej pozycję i zdobyć nowych klientów. Opracujemy dla Twojej firmy pełny system identyfikacji wizualnej, który będzie odzwierciedlał unikatowość Twojego biznesu. Jeśli potrzebujesz kompleksowych rozwiązań, to zaprojektujemy dla Ciebie księgę identyfikacji wizualnej, która wyznaczy standardy wizerunkowe w Twojej firmie.

POLECAMY

BANK WIEDZY

BADANIA
BADANIAOd lat prowadzimy badania pokazujące efektywność reklamy zewnętrznej.
BADANIAOd lat prowadzimy badania pokazujące efektywność reklamy zewnętrznej.
Czy wiesz, jak wykreować markę; jaki plakat będzie skuteczny; gdzie wybrać tablicę reklamową, aby dotarła do Twojej grupy docelowej? W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

czytaj więcej
INSTYTUT CITYBOARD MEDIA
INSTYTUT CITYBOARD MEDIADzielimy się wiedzą i doświadczeniami nie tylko w zakresie reklamy zewnętrznej.
INSTYTUT CITYBOARD MEDIADzielimy się wiedzą i doświadczeniami nie tylko w zakresie reklamy zewnętrznej.
Organizujemy dla naszych Klientów warsztaty, konferencje, spotkania i debaty. Zapraszamy ekspertów ze świata reklamy, psychologii i marketingu,

czytaj więcej
PLIKI DO POBRANIA
PLIKI DO POBRANIAPoznaj opinie naszych Klientów, pobierz ciekawe materiały edukacyjne!
PLIKI DO POBRANIAPoznaj opinie naszych Klientów, pobierz ciekawe materiały edukacyjne!
- Ogólne warunki realizacji kampanii reklamowej
- Rekomendacje
- VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
- Cityboard Media w mediach
czytaj więcej
cb_top_baner2_1000.jpg

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

NASZE PRODUKTY

NASZE PRODUKTY

18 m2 czy więcej? Zastanawiasz się jaki format reklamy potrzebujesz? Zobacz nasze produkty – pomożemy wybrać Ci skuteczne rozwiązanie!
ZASIĘG

ZASIĘG

Chcesz dotrzeć do mieszkańców dużych miast lub potrzebujesz promocji lokalnej w konkretnych mieście? Sprawdź gdzie jesteśmy!
KAMPANIA

KAMPANIA

Chcesz wiedzieć jak się planuje kampanie? Na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasze wskazówki! lub Zapoznaj się z naszym poradnikiem!

REKLAMA INTERNETOWA

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

Daj się odnaleźć w internecie. Powiemy Ci, co zrobić, aby potencjalni klienci łatwo trafili na Twoją stronę internetową w wynikach wyszukiwania.
Content marketing

Content marketing

Zajmiemy się opracowaniem i publikacją interesujących treści, aby przyciągnąć uwagę wybranej grupy klientów i wzmocnić pozycję firmy jako eksperta w branży.
Produkcja digital

Produkcja digital

Nowoczesne strony www, e-sklepy, banery, mailingi, aplikacje i landing page – to wszystko przygotujemy, aby rozwinąć Twój biznes.
Monitoring internetu

Monitoring internetu

Bądź na bieżąco z tym, co piszą o Twojej firmie w internecie. Monitoring, to doskonałe narzędzie budowania pozycji marki w sieci.
Reklama w internecie

Reklama w internecie

Ad Words, Facebook Ads, a może mailing? Podpowiemy Ci, która forma reklamy internetowej będzie idealna dla Twojego biznesu, i ją wdrożymy.
Obsługa social media

Obsługa social media

Zajmiemy się budowaniem trwałych relacji z Twoimi obecnymi i przyszłymi klientami. Poprowadzimy Twoją komunikację w social mediach, aby przynosiła zyski.

AKTUALNOŚCI

Kampania społeczna Hospicjum Promyczek

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” ruszyła w lutym z outdoorową kampanią społeczną promującą przekazywanie 1 % podatku. Kampania realizowana jest między innymi na nośnikach Cityboard...

Marcin Stan w Nowym Marketingu

Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media, w portalu Nowy Marketing podsumowuje rok 2017 w outdoorze. Stan opisuje najważniejsze wydarzenia, a także prognozuje trendy na 2018 rok. Jego zdaniem...

Kampania Czarna Góra Resort

Ośrodek górski Czarna Góra Resort wystartował z kampanią outdoorową na nośnikach Cityboard Media. To druga kampania tego ośrodka narciarskiego na OOH.

Wedel na OOH

W styczniu Wedel ruszył z nową kampanią outdoorową. Tym razem, między innymi na nośnikach Cityboard Media, można zobaczyć plakaty promujące czekoladę Wedla nadziewaną ciastkami.

Portal Wirtualne Media podsumowuje rok 2017

Portal Wirtualne Media podsumowuje rok 2017 i prognozuje 2018. Na stronach serwisu Andrzej Grudziński, komentuje minione 12 miesięcy w branży OOH...

Kampania Fundacji WHD

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci ruszyła z outdoorową kampanią społeczną promującą przekazywanie 1 % podatku. Kampania realizowana jest między innymi na nośnikach Cityboard Media.

KONTAKT
Cityboard Media Sp. z o.o.
ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

tel. 22 376 99 00
fax 22 376 99 99
email: office@cityboard.pl
DOŁĄCZ DO NAS
NEWSLETTER
Bądź zawsze na bieżąco.
Zapisz się na nasz newsletter.

Chcę otrzymywać od Cityboard Media sp. z o.o. newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne oraz marketingowe. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

KONTAKT
Cityboard Media Sp. z o.o.
ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

tel. 22 376 99 00
fax 22 376 99 99
email: office@cityboard.pl

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png